Burun estetiği ile gelen gençlik

Burun estetiği ile gelen gençlik

Yaş ilerledikçe fiziksel olarak bazı değişimlerin yaşanılması da imkansız. Bu değişimler ilk bakışta kolay gözlemleyebileceğiniz şeyler değil, zaman içinde aynada aynı yüzü görmek yaşlanmanın belirtilerini gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.

Evet yaşımız ilerledikçe, kaslarımız, kıkırdaklarımız güçsüzleşiyor. Buna karşı alabileceğiniz en iyi önlem iyi bir beslenme düzeni ve hayatınızdan hiç çıkarmamanız gereken spor. Bu ikiliyi düzene soktuğunuz zaman yıların etkilerini de lehinize çeviriyorsunuz. Düzenli beslenme ve sporla bu düzene karşı belirli bir süre müdahale edebilirsiniz.

Yaşlanmanın ilk belirtilerini yüzümüzde daha kolay gözlemleriz. Göz altları, yanak çöküntüleri, gülme çizgileri gibi saklanması güç izler yüzümüzü ele geçirir.

Burunumuzda yaşlanmanın etkilerinden nasibini alan ilk bölgedir. Zamanla güçsüzleşen kemik yapısı ve kıkırdak burnunuzun özellikle burun ucunda küçük düşmelere neden olur. Yaş aldığımız sürede daha büyük ve zahmetlere soyunmak yerine kimi zaman küçük bir rötuşla büyük değişimler yakalanabilir.

Burun estetiği ameliyatı ve özellikle burun ucu estetiği ameliyatı yılların yükünü üzerinden atmak isteyen, burun şeklinden oldum olası memnun olmayıp anti aging bahanesiyle burun estetiği ameliyatına şimdi sıcak bakabilenler için ideal bir seçenek. Anti aging çözümler için burun ucunda düşmeye başlayan kıkırdak yeniden yapılandırılarak kişiyi daha genç gösterecek bir burun ucu tasarlanıyor. Anti aging bahanesiyle tamamen yeniden burun operasyonu isteyen ama korkusundan bu fikre hiç yanaşmamış olacaklar ise aslında bir taşla iki kuş vuruyor. Hem yeni burun tasarımı hem de beraberinde getirdiği kişinin yüzüne yansıyan taze ve dinamik görünüm bu estetik burun operasyonlarını başarılı hale getiriyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  9

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*