VİDEO ENDOSKOPİK BURUN ESTETİĞİ

VİDEO ENDOSKOPİK BURUN ESTETİĞİ

Estetik operasyonlarda iki boyutlu kamera teknolojisi ile hastaların ödem ve morluk şikayetleri minimuma iniyor.

MİLİMETRİK HESAPLAMALAR

İki boyutlu yüksek çözünürlük kamera teknolojisi yıllardır çeşitli operasyonlarda kullanılan bir yöntem. Uzunca bir zamandır burun estetiği operasyonları için bu uygulamayı kullanıyoruz. İki boyutlu kamera teknolojisini kullanmak diğer cerrahi tekniklere göre iyileşme sürecini belirgin bir şekilde hızlandırıyor. Tabii milimetrik hesaplamalarla daha iyi estetik sonuçlar aldığımızı da hatırlatmak gerekir.

DOKU HASARI MİNİMUMDA

Geleneksel burun estetiği operasyonu genellikle cerrahın alın lambası ile gördüğü görüntüye göre yapılıyor. Bu yöntemin olumsuz yanı küçük kan damarlarının ve kas gruplarının cerrah tarafından farkedilmesini engellemesi. Bu nedenle kanama olabilir ve doku hasarı oluşabilir. Ameliyat yapılırken zarar verilen doku ne kadar azaltılırsa, şişlik ve morluk da o oranda çok daha az olur. Tabii bu da hastanın iyileşme sürecini hızlandırır.

AVANTAJI

İki boyutlu kameralar ile çalışmanın en büyük avantajı kesinliktir. Yüksek çözünürlüklü kameralar ile dokular en ince ayrıntısına kadar görülüyor. Zarar verilmemesi gereken yapılar daha hassaslıkla korunuyor. Kısacası milimetrelik damar ve kas yapıları operasyon sırasında gözümüzün önünde oluyor. Milimetrelik farklar estetik cerrahide mükkemmel bir sonuç ile vasat bir sonuç arasındaki farkı da ortaya koyuyor.

ÖDEM VE MORLUKLAR MİNİMUM

İki boyutlu yüksek çözünürlük teknolojisi, hastaya minimum hasar vererek cerrahi prosedürün tamamlanmasını sağlamasının yanında ödem ve morluğun daha da az olması nedeniyle hastanın işine ve sosyal hayatına hızlı bir şekilde dönmesini sağlıyor.

UNUTMAYIN

İki boyutlu kamera teknolojisi ile burun ameliyatı her burun yapısı için uygun olmayabilir. Sizin için hangi yaklaşımın daha uygun olduğuna muayene edildikten sonra karar verilecektir.

  • Yazıyı Beğendin mi?  2
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*