Türkiye’de En İyi ve Kaliteli Estetik Cerrahlar Kimlerdir?

Türkiye’de En İyi ve Kaliteli Estetik Cerrahlar Kimlerdir?

Bilhassa yurt dışında burun estetiği ameliyatı olmayı düşünen kişilere yararlı olması bakımından Türkiye’de tanınmış estetik cerrahisi doktorlarını bu yazımızda sizlere tanıtmak istiyoruz. Zira estetik ameliyatlar her ameliyat gibi gayet önemli ameliyatlardır ve bu nedenle estetik cerrahide doktor seçimi çok mühim bir noktadır.

Türkiye’de İsim Yapmış Estetik Cerrahlar

Operatör Doktor Ali Mezdeği

Estetik cerrahı üzerine hayli kabiliyetli ve başarılı bir estetik cerrahtır. Genel olarak estetik cerrahinin, kepçe kulak ameliyatları, liposuction, burun estetiği, kol germe ameliyatı, meme estetiği, yüz estetiği, çene ameliyatları, botoks uygulamaları, saç ekimi, burun estetiği… gibi branşlarda gayet başarılıdır. Ayrıyeten ücret hususunda da hastalarına yardımcı olur. Operatör Doktor Ali Mezdeği İstanbul Nişantaşı’nda hizmet vermektedir.

Operatör Doktor Teoman Doğan

Türkiye’deki tanınmış estetik cerrahlardandır. Burun estetiği, meme küçültme ameliyatı, göz kapağı estetiği, klasik yüz germe ameliyatı, meme büyütme ameliyatı, yağ enjeksiyonları, saç ekim uygulaması gibi estetik operasyonlar yapmaktadır. Özellikle yurt dışından pek çok hastası vardır. Operatör Doktor Teoman Doğan İstanbul Nişantaşı’nda hizmet vermektedir.

Profesör Doktor Onur Erol

Televizyonlardan da yakından tanıdığımız bir doktordur. İştirak ettiği televizyon programlarında estetik ve estetik cerrahi üzerine insanlara mühim bilgiler vermiştir ve halen vermektedir. Estetik cerrahi üzerine kepçe kulak estetiği, meme estetiği, burun estetiği ve yanık tedavilerinde yeni metotlar geliştirmiştir ve bu metotlar tıp literatürüne kabul edilmiştir. Profesör Doktor Onur Erol, burun estetiği, meme estetiği, vücut estetiği, yüz germe estetiği, saç ekimi gibi dallarda ün yapmıştır.

Operatör Doktor Naci Çelik

Bilhassa meme estetiği alanında hayli başarılı olan bir cerrahtır. Yanı sıra hastasının arzularına göre alternatif çözümler üretebilen, estetik ameliyat neticesinde hastalarını memnun eden bir doktordur. Burun estetiği, vücut estetiği, karın germe estetiği, kepçe kulak estetiği, kol germe estetiği gibi alanlarda da başarılıdır. Bilhassa göğüs estetiği yaptırmayı arzu eden erkek ve kadın hastalara tavsiye edebileceğimiz doktorlardandır.

Operatör Doktor Tuğrul Turan

Göğüs cerrahisi alanında ün yapmış bir doktordur. Göğüs cerrahisinin yanında doğumsal lekeler, damak ve dudak yarıkları, el cerrahisi, yara izi ve dövmeler, yüz kırıkları, kanser cerrahisi üzerine hastalarına yardımcı olur. Kaş aldırma, çene estetiği, yüz germe estetiği, bacak estetiği, kalça estetiği, göz kapağı estetiği, kulak estetiği, burun estetiği gibi estetik cerrahi ameliyatlarında da hayli başarılıdır.

Operatör Doktor Kemal Ekberoğlu

Gazi Üniversitesi Tığ Fakültesinden mezun olan ve ihtisasını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz bölümünde başarılı bir biçimde tamamlayan bir doktordur. Bilhassa da burun estetiği ameliyatlarında hayli başarılıdır. Yanı sıra estetik cerrahi ameliyatlarını da yapabilmektedir. Operatör Doktor Kemal Ekberoğlu’na yapılan hasta yorumları çok büyük oranda olumludur.

  • Yazıyı Beğendin mi?  2

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*