Burun Şeklini Ameliyatsız Değiştirmek Mümkün mü?

Burun Şeklini Ameliyatsız Değiştirmek Mümkün mü?

Burnunun estetik görünümden hoşnut olmayan fakat bıçak altına yatmaktan çekinen veya doğallığını yitirmekten endişe eden birçok insan için gelişen teknoloji yepyeni yöntemler meydana çıkardı.

Yüze ifadesini kazandıran ve ilk bakışta en çok göze çarpan uzuv olan burnun görüntüsünü ameliyatsız estetik metotlarıyla değiştirmek ve bunu çok kısa bir sürede gerçekleştirmek artık mümkün.

Burnunun estetik görünümünden rahatsızlık duyan, yüzünün öteki hatlarına uyumsuz olduğu fikrinde olan, kaza ya da geçirilen operasyon sonrası burnunda meydana gelen estetik bozukluğu düzelttirmek isteyen kişiler için akla ilk gelen yöntem ameliyatla burun estetiği uygulaması yaptırmaktır. Fakat ameliyattan korkan, ameliyata zaman ayıramayan, elde edeceği neticeyle ilgili tereddütleri olan, ameliyat maliyeti nedeniyle zorlanan ve burnunun şeklini değiştirmek isteyen herkes artık Kalıcı Askılama (Endolift), Botoks ve Dolgu uygulamaları sayesinde ameliyat masasına yatmadan da burnuna güzel, estetik ve doğal bir görünüm kazandırabiliyor. Bu uygulamaların en hoş yanı ise sosyal yaşantıdan uzaklaşmadan, günlük akış içinde rahatlıkla uygulanabiliyor olmaları.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*