Basit Burun Estetiği

Basit Burun Estetiği

Basit burun estetiği, neştersiz burun estetiği olarak da geçen neştersiz bir operasyondur. Ameliyatsız estetik uygulamaları içinde en etkili sonuçları aldığımız Basit Burun estetiği ile yüzün tam orta alanında bulunan burna, genel kontüre uyum sağlayacak form kazandırır.

Neden Basit Burun estetiği?

Burun estetiği çoğu hasta tarafından korkulan ve operasyon sonrası süreçte yaşanabilecek travmalardan dolayı, çekinerek yaklaşılan estetik operasyonların başında yer alıyor. Ayrıca burun estetiğinde iyileşme sürecinin uzun sürmesi, hastayı sosyal hayattan koparması, kullanılan tampon ve alçıya tereddütle yaklaşılması diğer çekincelerin arasında yer alıyor. Burnunda sorunu olan, estetik açıdan burnunu beğenmeyen pek çok insan, burun estetiğini bu saydığımız olası komplikasyonlar sebebiyle erteliyorlar. Bu sebeple, Basit Burun estetiği az evvel saydığımız olası sorunları ortadan kaldıran yapısıyla, hastalarımıza sunduğumuz alçısız, tamponsuz, maksimum konfor sağlayan bir uygulamadır.

Kimler Basit Burun estetiği yaptırabilir?

Basit burun estetiğinde, burnunda radikal bir değişim istemeyen, yaşa bağlı olarak düşen ya da doğuştan düşük bir forma sahip olan burun ucunun kaldırılması hedeflenir. Burundaki kemere ya da fazla deriye dokunulmaz, burun ucu kaldırılır, gerekirse ufak bir törpü yapılabilir.

Basit Burun estetiği uygulama

Klasik burun estetiğine nazaran çok fazla avantajı bulunan Basit Burun estetiği, hastaya iyileşme sürecinde maksimum konforu sağlar. Basit Burun estetiğinde tampon, alçı ya da bandaj kullanılmaz. Lokal anestezi altında yapılır ve ortalama 15-20 dakikada operasyon tamamlanır. Basit burun estetiği yaptırmadan evvel hastadan, ön ve profil resmi istenir. Bu işlemi kliniklerimize gelmeden dijital ortamda web sitemiz üzerinden göndererek de yapabiliyorsunuz. Uzman doktorlarımız gerekli tasarımı yaparak, size 3 farklı alternatifle burnunuzun son halini hazırlıyorlar.

Basit burun estetiği, istenirse lokal anestezi altında, hastanın bilinci açık olarak da uygulanabilir ama eğer istenirse farklı anestezi teknikleri de düşünülebilir. Sorunlu düşük burun ucu kaldırılır, eğer ufak bir kemer sorunu varsa, törpülenebilir.

Basit Burun estetiği arzu edildiğinde yine ameliyatsız estetik uygulamalarından olan Örümcek Ağı Estetiği ya da Cihantimur Yağ Transferi gibi farklı uygulamalarla da kombine edilerek yapılabiliyor. Çünkü yüz bir bütündür ve ancak yüz totaline bakılarak sorunlu görülen her bölge düzeltilerek istenilen hedefe ulaşılabilir. Yaklaşık 15- 20 dakika içinde basit bir uygulamayla yıllardır hayalini kurduğunuz burna kavuşabiliyorsunuz.

Basit Burun estetiği sonrası

Hasta çok kısa zamanda sosyal hayatına geçiş yapar. Basit Burun estetiğinde ağrı, şişlik ve morarma gibi etkiler, hemen hemen hiç görülmez ya da minimum seviyede seyreder. Hastaya oldukça konforlu bir iyileşme süreci yaşatan Basit Burun estetiğinin avantajları en fazla iyileşme sürecinde görülür.

Basit Burun estetiğinin avantajları:

• Tamponsuz, alçısız ve neştersiz bir uygulamadır
• Kesi yok, mikro, noktasal uygulama yapılır
• Lokal anestezi altında yapılır
• İyileşme süreci son derece kısadır
• Sosyal hayata anında geçiş sağlanır
• Basit, risksiz bir uygulamadır
• Klasik burun estetiğinden korkanlara alternatif bir operasyondur
• Hastaya operasyon sonrası hali, dijital ortamda tasarlanarak gösterilir
• 15-20 dakika içinde uygulama tamamlanır

  • Yazıyı Beğendin mi?  2
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*