Ameliyatsız burun estetiği mümkün

Ameliyatsız burun estetiği mümkün

Cerrahisiz de Güzel Buruna Sahip Olabilirsiniz

Daha hoş görünen bir buruna sahip olmak, tıptaki yeni gelişmeler sayesinde kolaylaşıyor. Ameliyatsız, neştersiz burun dolguları yapmak cerrahi dışı yenilikler ile mümkün.

Estetik müdahaleler ve genellikle yüz gençleştirme işlemlerinde kullanılan dolguların burun için de kullanılmaya başlanmasıyla, hem kolay hem de geri dönüşü olan bir yöntem olarak “ameliyatsız burun estetiği”ne talep artıyor. Cerrahisiz, doğal görünümlü bir buruna sahip olmak isteyenler dolgu işlemlerini tercih ediyor. Kişiler bu yöntemle, işlemin hemen ardından günlük hayatına devam edebiliyor.

Burun Dolgusunun Etkileri

Cerrahi müdahale olmayan dolgu ve botoksun her buruna uygulanamamaktadır. Dolgu işlemleri 8 ile 12 ay süreyle kalıcı oluyor. Dolgu ve botoks dışında özel askılama ipleriyle yapılan işlemle, burun eğrilikleri giderilebiliyor, ucu kaldırılıyor ve burun asimetrileri düzenlenebiliyor. Cerrahi operasyonla burun ameliyatı geçirmiş kişilerde oluşabilen burun üzerinde çökme, düzensizlik, eğiklik ve burun ucu düşmesi gibi memnuniyetsizlik yaratan durumlarda dolgu uygulamaları imdada koşuyor. 10-15 sene önce yapılan burun ameliyatlarında zamanın trendleri dolayısıyla fazla törpülenen kemiği, daha doğal bir görüntüye kavuşturmak için de dolgu işlemlerinden yararlanılıyor. Yeniden ameliyat gerektirmeden küçük ve sihirli dokunuşlar ile burun kemiği yükseltilerek kişinin aynaya baktığında mutlu olması sağlanabiliyor. Botoks enjeksiyonu ile burun sırtındaki çizgiler de rahatça gideriliyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*