Ameliyatsız burun estetiği

Ameliyatsız burun estetiği

Ameliyatsız burun estetiği son zamanlarda çok ilgi çekmeye başladı.

Ankara’da gerçekleştirilen burun estetiği tüm estetik ameliyatlar arasında en çok yapılan operasyon olarak ön plana çıkıyor. Ankara Ameliyatsız Burun Estetiği operasyonlarında inanılmaz olumlu sonuçlar almaktadır.

Ameliyatsız burun estetiği denilince, burun estetiği olmak yerine dolgu ve botox ( botoks ) yapılsın, fonksiyonel bir burun olsun diye bir şey kesinlikle düşünülmemelidir. Çünkü burun sorunları aşırı seviyede olup bununla ilgili iki ana grup sorun mevcut. Birincisi görsel sıkıntı, ikincisi ise nefes alma sıkıntısıdır. Ameliyatsız burun estetiği yöntemleri, nefes sıkıntısı yaşayan kişilerde kesinlikle işe yaramaz. Çünkü sorun burunun iç yapılarıdır, ilaç tedavisi veya ameliyat haricinde düzelmesi mümkün değildir. Görsel sıkıntısı olanların ise şikayetleri çok çeşitlidir. Bu şikayetlerin bir bölümü ameliyatsız düzeltilebilmektedir. Ameliyatsız burun estetiği ile düzeltilebilen burun sıkıntılarının en başında ise burun üzerindeki küçük çukurlar gelir. Hafif bir çöküntü varsa bunu dolgu ile düzeltebiliyoruz. Burun estetiği ameliyatı olmuş fakat ufak tefek girinti çıkıntı kalmış burunlar da ise ameliyat yerine dolgu tercih edilebilir. Dolgular en az 1 yıl kalıcıdır. Ankara Dolgu işlemlerinde tekrarlama olursa bu süre daha da uzayabilir. Ameliyatsız burun estetiğinde kullanılan başka bir uygulamada botoks’dur. Özellikle konuşurken burun ucunun oynadığı durumlarda botox ( botoks ) işe yaramaktadır. Ankara Botox tedavisinde de ana merkez konumundadır.

Ameliyatsız burun estetiği yapılmasına karar verilmeden önce hasta çok iyi analiz edilmeli, detaylı bir bilgilendirme yapılmalı ve hatta mümkünse örnek bir hasta fotoğrafı göstererek hastanın onayını almak gerekir.

  • Yazıyı Beğendin mi?  2

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*