3D ile Burun Estetiği

3D ile Burun Estetiği

3D ile burun estetiği, burun estetiği operasyonlarına girmeden evvel size sunduğumuz, sonrası nasıl görüneceğinize dair fikir veren bir hizmettir. Doktorunuzla çıkarılan görüntü üzerinde fikir birliğine varıp, herhangi bir endişe yaşamadan burun estetiği operasyonuna girmenize fayda sağlar

3D sonrası görüntüleme cihazı ile Burun Estetiği

Burun estetiği dünya üzerinde en fazla yapılan estetik cerrahi operasyonu. Burun estetiğinin en fazla düşündüren tarafı ise, operasyon sonrası nasıl görüneceğinizdir. Burnunun doğal olmasını ya da bir ünlünün burnuna benzemesini veya sadece biraz ucunun kalkmasını isteyenler, genel yüz hatlarına, yeni oluşturulacak burnun yakışıp yakışmayacağından bir türlü emin olmazlar. Fakat şimdi gelişen teknoloji ile birlikte artık burun estetiği sonrasında, nasıl görüneceğinizi pratik bir şekilde inceleyebiliyor ve doktorunuzla sizin için hazırladığı bu sonrası görüntün üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

• KAYGILANMADAN, SÜRPRİZLER YAŞAMADAN BURUN ESTETİĞİ OLUN
• BURNUNUZUN SON HALİNİ OPERASYONDAN ÖNCE GÖRÜN
• BURUN ESTETİĞİNİZİN SON HALİ, ÖNCEDEN BELLİ

Burun estetiğinde 3D Sonrası Görüntüleme nasıl yapılır?

Öncelikle farklı açılardan medikal fotoğraflarınız çekilir. Yazılıma yüklenen fotoğraflarınız üzerinde doktorunuzun da müdahalesiyle yeni burun yapınız oluşturulur. Planlanan yeni burun yapınız ve görüntüsü sizinle paylaşılır. Doktorunuzla birlikte planlanan bu sonrası burun görüntünüze tekrar bakılır. Bu aşamada istekleriniz, beklentileriniz yine gözden geçirilir ve nihai karara varılır. Gözünüze takacağınız sanal gerçeklik gözlükleriyle yeni oluşturulan burnunuzu 3 boyutlu olarak inceler ve sonrasında nasıl görüneceğinize dair tam olarak fikir sahibi olursunuz.

Burun estetiğinde 3D Sonrası Görüntülemenin avantajları

Burun estetiği operasyonuna kaygı duymadan, rahat bir şekilde girmenizi sağlayan 3D Sonrası Görüntüleme bir klasik bir görüntüleme sistemi değildir. Bu sistem sayesinde kendinizi 3 boyutlu olarak görür, burnunuzun ön, arka, yan, üst, alt ve daha farklı pek çok açıdan nasıl gözüktüğünü inceleyebilirsiniz. Bu görüntüleme yazılımı sayesinde, sizin için tasarlanan bu yeni burnun şekline müdahale edebilir, estetik cerrahınızla farklı burun şekilleri oluşturabilirsiniz.

• Yapılan çalışmada gerçek burun görüntüleriniz kullanılır ve onun üzerinden değişiklikler yapar
• Burun estetiği sonrasında nasıl görüneceğinize dair tama yakın görüntü verir
• Burun estetiğiniz için isteklerinizi anlatabilme ve müdahale edebilme şansı verir.
• Stres yaşamanızı önler ve sürprizsiz bir operasyon hatta iyileşme süreci yaşarsınız.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*