2018 Burun Estetiği Burun Ameliyatı Fiyatları – İstanbul

2018 Burun Estetiği Burun Ameliyatı Fiyatları – İstanbul

Burun Estetiği Fiyatları ile ilgili her gün internette; burun estetiği fiyatları, burun ameliyatı fiyatları, estetik burun ameliyatı ücretleri, burun estetiği fiyatı, burun ameliyatı ücretleri, ikinci burun estetiği fiyatları, ikinci burun ameliyatı fiyatları, ikinci burun düzeltme ameliyatı ücretleri,estetik burun fiyatları, burun estetikleri fiyatı, burun ameliyatları fiyatı şeklinde binlerce arama yapılmaktadır.

Burun Ameliyatı Fiyatları Neden Farklıdır?

En Uygun Burun Estetiği Fiyatı sizin burnunuza verdiğiniz değer ile ilgili bir durumdur. Hangi doktora kaça burun ameliyatı olursanız olun doktorunuz sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Bunun ile birlikte burun estetiğinizi yapan doktorun tecrübe maharetine göre sonuçların da farklı olacağı açıktır. Bu yüzden burun estetiği olacak hastaların yaptıkları en büyük hata doktorun kişisel beceri ve deneyimini dikkate almadan fiyata odaklanmalarıdır. Beğenmediğiniz bir burun estetiğinin ne değeri olur sizin için bunu iyi düşünmek gerekir.

Başarısız bir burun estetiği ameliyatı, hayatınız boyunca can sıkıntısı olmaktan başka bir şey kazandırmaz.

Kötü burun sonuçları ile eskiyi arar hale gelip yeni arayışlara ve maceralara yönelen ve daha yüksek maliyetler ile İKİNCİ hatta ÜÇÜNCÜ BURUN AMELİYATI olmak isteyen insanlar hiç de az değildir.

Meslek hayatım boyunca yaptığım burun estetiği ameliyatlarının yaklaşık üçte biri daha önce başka yerlerde ameliyat olmuş, eksik, yetersiz veya iyi yapılamamış başarısız burun ameliyatlarından meydana geliyordu. İnsan eliyle bozulmuş bir burnu düzeltmek, kaza ile kırılan bir burnu onarmaktan daha zordur. Bir burun estetiği adayı, en iyi burun ameliyatı sonucunu ilk burun ameliyatı ile elde edebilir. Bunun için de her burun estetiği adayı, burun ameliyatını en iyi şekilde yapabilecek estetik doktorunu aramak ve bulmak durumundadır. En iyi sonuç için; burun operasyonunu yapacak hekimin Bilgisini, Yeteneği ve Tecrübesi ile harmanlayarak size özel bir şekilde burnunuza uygulayabilmesi gerekir. Bunun da maliyetinin çok düşük olmayacağı açıktır.

Aslında burun estetiğinin fiyatını estetik burun adayları belirlemektedir. Bir çok alternatiften birini seçmektedirler. Her seçimin de bir sonucu bir de maliyeti olacaktır. ‘Ucuz Bir Şey Alacak Kadar Zengin Değilim’ sözünde olduğu gibi ikinci ve hatta üçüncü denemeler ile fiyatı düşük ve ucuz olanın kaliteliden zamanla daha masraflı ve pahalı hale geldiğini defalarca görmüş ve yaşamış biriyim. Bu yüzden burun estetik ameliyatlarında, sonuçtan önce ücrete bakmanın bu işin ciddiyetini anlamamak olduğunu düşünüyorum.

Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları, ameliyatı yapan doktora, operasyonun yapıldığı hastaneye, burun estetiği adayının burnundaki sorunun derecesine göre değişebilir. Estetik Burun Ameliyatı Fiyatıları nı araştırıken çok düşük burun estetiği ücreti ile karşılaşılabildiği gibi size göre çok yüksek burun ameliyat fiyatı teklifi de alabilirsiniz. Burun ameliyatları arasındaki bu astronomik fiyat farkları kafa karışıklığına neden olabilir.

Burun Estetiği Ameliyatı ile ilgili Google’da hergün; burun estetiği fiyatları, burun ameliyatı ücreti, burun estetiği kaç para, burun estetiği ne kadar, burun ameliyatı fiyatları şeklinde binlerce arama yapılmaktadır.

Burun estetiği ameliyatı fiyatları konusundaki bu ücret farklılığının kolayca anlaşılabilmesi için bir hesaplama yapacağım. Bir burun estetiği ameliyatının; Hastane Ameliyathane Ücreti, Ofis Kirası, Personel Gideri, Asistans Ücreti, Vergiler ve Diğer Giderler ile yaklaşık 3 ile 5 bin lira arasında masrafı olabilir. Bunun üstündeki burun ameliyatı fiyatı da doktorun emeğinin karşılığıdır.

Doktor seçimi, hayatınızda alacağınız en önemli kararlardan biridir. Sonuç olarak, kendi vücudunuzu emanet edeceğiniz kişiyi seçeceksiniz. Doğru hekimi bulmak, istenilen sonucu almak için atılmış en önemli adımdır. Bu nedenle, olmayı istediğiniz ameliyatı en iyi yapan cerrahı bulabilmek için zaman ayırmanız gerekir.

En doğru yöntemlerdem bir tanesi, yakın çevrenizden ve özellikle bu ameliyatı daha önce geçirmiş birinden tavsiye istemektir. Ayrıca, sağlık alanında çalışan tanıdıklarınız da iyi bir danışmandır. Çünkü bu kişiler, cerrahı ameliyat yaparken birebir görebilme şansına sahip kişilerdir, doktorun ameliyat esnasındaki tavırlarını, rahat olup olmadığını ve tecrübesini doğru bir şekilde değerlendirebilirler. Bu açıdan bakıldığında ; anestezi doktorları ve ameliyat hemşireleri ilk danışacağınız kişiler arasında olmalıdır. Eğer bu meslek grubundan kişileri tanımıyorsanız, ameliyat olmayı düşündüğünüz cerrah, hangi hastanede ameliyat yapıyor ise o hastaneye gidip araştırma yapmanız da doğru seçimi yapmak için ikinci bir yol olabilir. Eğer mantıklı bir şekilde yaklaşırsanız hastane çalışanları bu konuda mutlaka yardımcı olacaklardır.

Hayatınızda bir kez olacağınız burun estetiği ameliyatı için fiyattan önce sonuca odaklanmalısınız!

Doktor seçerken yapılacak en büyük hatalardan biri, cerrahın kişisel tecrübelerinin ne kadar önemli olduğunu dikkate almadan, olmayı düşündüğünüz ameliyatı her cerrahın yapabileceğini düşünmek ve öncelikle ameliyatın fiyatını sorgulamaktır. Her gün mail adresime öncelikle ameliyat ücretini merak eden kişilerden çok sayıda mesaj gelmektedir. Ben öncelikle fiyat kriterinin sorgulanmasını olayın ciddiyetinin tam olarak anlaşılamamış olmasına bağlıyorum. Elbette fiyat da önemli bir kriterdir ama, böyle bir durumda sorulması gereken ilk soru olamamalıdır diye düşünüyorum.

En basit şekliyle düşünüldüğünde herhangi bir eşya satın alırken bile, onu beğenirseniz ondan sonra fiyatını düşünürsünüz, bir şeyi beğenmez iseniz fiyatını sormazsınız bile. Beğenmeyeceğiniz bir burun estetiği sonucunun değeri olmaz. Ayrıca size can sıkıntısından başka bir şey kazandırmaz.

Bütün ameliyatların sonucu, özellikle de estetik ameliyatların sonucu cerrahın eğitimine, tecrübesine, kişisel yeteneğine bağlı olarak değişir. Ve asla standart değildir. Ameliyatı yapan cerraha göre, mükemmelden kötüye kadar değişebilir.

Ameliyatınızı olmayı düşündüğünüz cerraha nazik bir şekilde çekinmeden daha önce kaç tane burun estetiği ameliyatı yaptığını ve ikinci burun ameliyatı riskini sormalısınız.

Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları; ameliyatı yapan doktora, operasyonun yapıldığı hastaneye göre değişiklik gösterebilir. Burada önemli olan kişinin beklentilerini iyi yönetmesidir. Çok yüksek fiyatlarda da beklenen sonuçlar alınamayacağı gibi daha uygun fiyatlarda da yüksek beklenti içine girmek hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir.

Burun Estetik ameliyatının fiyatı yükseldikçe kişinin beklentisinin artması ve riskinin düşük olmasını umması gayet normaldir.

Yirmi yıllık meslek hayatımda edindiğim tecrübelere dayanarak sizlere şunları söyleyebilirim. Her hekim, her ameliyatında en iyi sonucu elde etmek ister. Ama bu her zaman başarılamayabilir. Çünkü sonuca iyileşme ve kişi davranışları da etki eder. Bunlar kontrol edilemeyen faktörlerdir. Sorunlar da genellikle bu etkenlerden çıkar.

Burada önemli olan çok nadiren görülse bile (%2-5) bu problemlerin ikinci bir müdahale ile düzeltilebileceğinin bilinmesidir. Bunu bilmek sıkıntılı dönem stresini azaltacaktır.

Kişiye Özel Burun Estetiği ve Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları, diğer bütün estetik operasyonlarda olduğu gibi kişiye özeldir. Bu yüzden Burun Ameliyatları Fiyatları hastaya, doktora ve hastaneye göre değişir. Estetik Burun Ameliyatları Fiyatı ve Burun Ameliyatı Fiyatları konusundaki bu değişkenlik kafa karışıklığına neden olabilir. İster estetik burun ameliyatı fiyatı olsun, ister burun ameliyatı fiyatı olsun; sonuçtan önce Burun Estetiği veya Burun Ameliyatı Ücretleri üzerine yoğunlaşmanın olayın değerini ve ciddiyetini anlamamak olduğunu düşünüyoruz. Şüphesiz bir şeyi alırken fiyat bir seçim kriteri olabilir ve en iyi ve en kaliteli hizmeti almak herkesin en doğal hakkıdır. Şundan hiç endişe etmeyin; gerek burun estetiği olsun, gerek burun ameliyatı olsun, ister az ister çok ne kadar ve kaç para ödemiş olursanız olun doktorunuz sizin için en iyisini yapmaya çalışacaktır. Ama çok düşük fiyatlara yüksek beklenti içine girmek hayal kırıklığı ile sonuçlanabileceği gibi çok yüksek burun ameliyatı veya estetiği fiyatları da her zaman en iyi sonucu sağlayacağı anlamına gelmemektedir.

Burun estetiği ve ameliyatının maliyeti, doktorun ofisinin yerine, ameliyat yaptığı hastaneye ödediği ücrete, personel giderine, vergilere ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Bir de doktorun, daha önce yaptığı burun ameliyatı sayısı, ikinci ameliyat riski, burun ameliyatlarından aldığı sonuçlar ve talep yoğunluğu burun estetiği ve burun ameliyatı fiyatları üzerine etkilidir. Her işte olduğu gibi insanlar yaptığı işin tam karşılığını aldığına inandığı zaman ücretin bir önemi olmaz.

Burun Estetiği olmuş bir insan; sabah rahat bir burun solunumu sonucu dinlenmiş olarak uyanıp aynaya daha uzun ve mutlu bakıyorsa, doktor kontrole gelen burun estetiği hastasının yüzündeki yaşam enerjisinden kendi payına düşeni alıyorsa, ne estetik burun ameliyatı için kaç para ödendiğinin bir önemi olur ne de burun ameliyatı fiyatı kaç liradır hatırlanır. Kimse beğenmediği bir şeyin fiyatını sormaz bile.

En uygun burun ameliyatı fiyatı, en ucuz burun estetiği olmak anlamına gelmediği gibi en pahalı burun estetiği fiyatları da en iyi sonucu veren burun ameliyatı anlamına gelmez. Burun estetiği fiyatı belirlemede; daha önce burun ameliyatı olması, burun darbesi geçmişi, burunda solunum problemi olması, burun yüz orantısı bozuk olması vb. kriterler etkilidir.

Burun estetiği ameliyatları fiyatları ve burun ameliyatı fiyatı ne kadar olduğunu konusunda daha iyi bilgi verebilmek için ofis ortamında fizik muayene gereklidir. Muayeneye gelemeyecek olanlar için bir burun estetiği ve burun ücreti konusunda ön bilgi verebilmek için burun solunum problemi varsa ve daha önce burun ameliyatı olmuş iseniz belirterek burun fotoğrafları analizi yapılabilir.

Aslında estetik ameliyatlara fiyat biçmek doğru değildir. Başarılı olursa sizi hayat boyu mutlu edecek ve iyi olmazsa da üzecek bir olayı maddi olarak değerlendirmek zor olsa gerek. Bunun yegane belirleyicisi de siz olacaksınız.

  • Yazıyı Beğendin mi?  5

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*